Gå til produktoplysninger
1 af 3

Aspegren Denmark

Meget viskestykke og viskere østers aspegren Danmark

Normalpris €26,20 EUR
Normalpris Udsalgspris €26,20 EUR
Udsalg Udsolgt
Inklusive skatter. Levering beregnes ved betaling.
Mængde
Antal
  • Gratis levering fra €60
  • Nem returnering 14 dage til at ændre mening
  • Sikre betalinger Kreditkort, PayPal, Apple Pay og Klarna

💬 Har du spørgsmål? Skriv til os: hello@fynlora.com

Nordisk elegance og enkelhed af ASPEGREN DANMARK

Hos FYNLORA prioriterer vi produkter, der forvandler hverdagen til et øjeblik med velvære og raffinement. Dette sæt fra ASPEGREN DENMARK, et dansk mærke, der udelukkende er drevet af kvinder siden 2001, kombinerer bæredygtighed med nordisk æstetik. Sættet er designet til at være både praktisk og stilfuldt og indeholder et viskestykke og to papirhåndklæder, hvilket skaber den perfekte balance mellem anvendelighed og tidløst design.

Hvad er der i æsken:

Et viskestykke og to papirhåndklæder Disse tekstiler er omhyggeligt fremstillet og ikke kun fri for mikroplast og skadelige kemikalier, men er også skånsomme mod miljøet.

Et raffineret nordisk design Inspireret af skandinavisk enkelhed og elegance bringer hvert møbel et strejf af underspillet luksus til dit køkken.

Hvorfor vælge denne boks?

En varig og raffineret gave Uanset om det er til dig selv eller som gave, er denne æske en fantastisk gaveidé, der udtrykker et engagement i planeten.

Praktisk og elegant Dette viskestykkesæt er perfekt til en række forskellige lejligheder og en god værtindegave. Det kombinerer stil og funktionalitet og er perfekt til dem, der elsker at passe på deres hjem.

Fuldend dit køkken Dette sæt kan matches med andre tilgængelige viskestykker og papirhåndklæder for et harmonisk og elegant køkken.

Giv din hverdag et strejf af nordisk luksus og bæredygtighed med dette ASPEGREN DENMARK gavesæt – et exceptionelt valg fra FYNLORA til dem, der værdsætter smukke ting og respekt for miljøet.

Produktbeskrivelse:

Materiale: 100% økologisk bomuld og indeholder ikke plastik

Designet i Danmark/Lavet i Indien

Se komplette oplysninger